סיפורי הצלחה - ארנונה לעסקים

"ידידינו ואנשי שלומנו היקרים, שומעים את מחיאות הכפיים הסוערות...??? זה הכל בשבילכם!!! אחרי התמודדות ארוכה ומפותלת במערכה מורכבת ועיקשת - עשיתם זאת ובגדול! השגתם לבית הילדים שלנו פטור מלא מתשלום ארנונה מעתה ועד עולם. מדובר בהישג אדיר - לפחות עבורנו. איזה אושר והקלה הענקתם לנו... ידידיי המוכשרים, אני מלא הערכה כלפיכם, מוקיר את מסירותכם ומודה על העבודה המדהימה שהשקעתם בענייננו... אף פעם לא נתתם לי להרגיש כמו לקוח, תמיד זה היה קרוב ומחבק... תודה על ההישג הגדול שהבאתם לביתנו... תמיד תהיו חלק ממשפחת בית הילדים - מישהו לרוץ איתו..."
יהודה כהן, מנהל
בית הילדים ע"ש אלעזרקי (נתניה)
"...ברצוננו לציין לטובה את פועלה של המאירי, שאופיינה במקצועיות יתרה, במהירות וביעילות. תוך מספר ימים הגיע נציג למשרדי החברה, ביצע מדידות ואסף נתונים. כעבור מספר ימים נוספים הוגשה ההשגה. עיריית הרצליה קיבלה את ההשגה והסכימה להפחית את חיובי הארנונה, בסכום של עשרות אלפי ש"ח בשנה. בטוחני שלולא פועלה של המאירי היינו ממשיכים לשלם סכומים מופקעים, מה גם שלא ציפינו להנחה בהיקף שכזה."
רו"ח שרון כהן, סמנכ"ל כספים
IDI VENTURES (הרצליה)
"חברת א. המאירי מיסוי עירוני בע"מ טיפלה בחיובי הארנונה שהוטלו על מכון וינגייט. החברה הביאה להפחתה משמעותית ביותר... מעל ומעבר למצופה על ידינו. יתרה מכך, קשרי עבודה מצויינים... מול עירית נתניה... הביא לכך שהליך ההפחתה הסתיים "באופן אלגנטי" ללא צורך בפניה לבית משפט."
ד"ר רותי פילץ-בורשטיין, מנכ"לית
מכון וינגייט (נתניה)
"אנו מבקשים להודות לכם על הסיוע שהעמדתם לרשותנו בטיפולכם בדרישות עיריית אריאל לתשלום הפרשי ארנונה משנים עברו. פעולתכם הביאה לצמצום ניכר בהיקף התביעה וגררה חסכון לא מבוטל בעלות הארנונה השוטפת."
מוצי בר נבון, סמנכ"ל כספים
המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
"הרינו להביע תודתנו על טיפולכם בחיוב הארנונה רטרואקטיבי שהוטל על נכסינו, חיוב זה הופחת באופן משמעותי ביותר, בנוסף הופחת חיוב הארנונה השוטף מעתה ואילך. כמו כן, הופחת חיוב היטלי הפיתוח שהושת על המבנים המצויים בנכסינו, לשביעות רצוננו המלאה."
סמי הירש, מנכ"ל
Mr.ICE (ראשל"צ)
"ברצוננו להביע הערכתנו לטיפולכם המסור והמקצועי בחיובי הארנונה... הושגה על ידכם הפחתה רטרואקטיבית וזאת למרות שהחיוב היה נראה אבוד לכאורה. כמו כן, הופחת החיוב באופן משמעותי גם לעתיד... בלמעלה מ- 50% לשנה! על כך תודתנו, עלו והצליחו!"
מרק אברהמסון, מנכ"ל
מ.א.אונליין מסחר ושיווק (תל-אביב)
"רצינו להודות לכם על טיפולכם המקצועי המסור והיעיל בנושא הקטנת תשלום ארנונה לעיריית חיפה".
דיזנגוף חברה לסחר (חיפה)
"...הליך ההפחתה בוצע במהירות וביעילות וכתוצאה מכך הופחת חיוב הארנונה בצורה משמעותית. ברצוננו לשבח את מר מיכאל סג"ל נציג חברתכם, שדרך עבודתו המקצועית ויחסי האנוש נעמו לנו מאוד."
הוצאת קורן ירושלים
"...במהלך העבודה, התרשמנו מהמקצועיות, היעילות, הידע והנסיון הרב של עובדי א. המאירי וכמובן ששמחנו כאשר התבשרנו כי המאבק ברשויות נשא פרי והופחתו חיובי הארנונה שהוטלו על נכסינו, באופן משמעותי. אנו בטוחים כי השירות הניתן על ידי א. המאירי יועיל לכל בעלי הנכסים באשר הם לחסוך כסף רב ולצמצם בהוצאותיהם ואנו ממליצים עליו בחום."
"בית אברהם"
בית האבות של העדה היהודית הספרדית בחיפה
"שותפות שחר ובניו אשקלון העבירה את חיובי הארנונה שהוטלו על נכסיה לטיפולה של חברתכם. טיפולה של חברת המאירי ושות' היה מהיר, מקצועי ויעיל. הטיפול הביא להפחתת החיובים בצורה משמעותית ביותר, לרבות ביטול החיוב הרטרואקטיבי (7 שנים אחורה) שהוטל על שותפות שחר ובניו אשקלון וכן הפחתת החיוב לעתיד לבוא. אנו ממליצים על שירותי חברתכם."
"שחר ובניו" אשקלון שות.
עבודות עפר וכבישים (אשקלון)
"ברצוני להודות לחברתכם ובמיוחד למר מיכאל סג"ל עבור האופן המקצועי והיעיל בו טופלו ענייני הארנונה שלנו. חברתנו מרוצה מאוד מהיעוץ שניתן מן ההתחלה ועד לסיום וכמובן מהתוצאה. הייתי מעוניינת לציין במיוחד את מר סג"ל בגישתו הנינוחה אך יחד עם זאת אנרגטית ואת היכרותו המצויינת עם הגורמים הרלבנטים במשרדים ממשלתיים ועירוניים שונים הנוגעים בדבר, שתרומתו היתה המפתח להשגת תוצאות."
קרן שטראוס
מנהלת לשכה - BBC Jerusalem (ירושלים)
"...שמחנו להיווכח כי השירות הניתן על ידכם היה מקצועי, יסודי ומהיר והביא לתוצאה המיוחלת, היינו הפחתה משמעותית בתשלומי הארנונה לעירייה. יישר כח ורוב תודות."
ד"ר שאול טל, מנכ"ל
הוצאת פוקוס (רמת-גן)

רוצים לחסוך הרבה כסף בתשלום הארנונה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.