תקנון המדיניות של חברת המאירי - הפחתת ארנונה לעסקים

תקנון ומדיניות

אנחנו, באהוד המאירי ושות' – כלכלנים ושמאי מקרקעין מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו.
מי אנחנו? אהוד המאירי ושות' – הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו.
לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.
האם אתה חייב לספק לנו מידע? 
אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים.
מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא כתובת הדואר האלקטרוני שלך,שמך המלא,מספר הטלפון שלך,כתובת הIP שלך,גילך,כתובתך הפיסית,אמצעי התשלום שתספק לנו, כגון חשבון הPayPal שלך או כתובת הBitcoin שלך,המזהה הייחודי של מכשיר הקצה שלך (כגון UDID או IMEI),חשבונות שלך בשירותים חברתיים שונים,מידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור איתנו קשר ונצטרך לשמור את המידע הזה לצרכי השירות.
מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה ללמד איזו קבוצת ספורט אתה אוהד. לכן, חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף על
אודותיך הוא השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם,מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסאת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה,מידע סטטיסטי ולא מפולח אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסיה, גיל משוער.
כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?
דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה
זה, אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים פרטים עלייך מאחרים, כגון רשתות חברתיות שאתה משתמש בהן במקביל לשירות.
כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?
גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו,
אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות,אנחנו משתמשים במידע לצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו,אנחנו משתמשים במידע לדיוור ישיר ושליחת פרסומות,אנחנו מעבירים את המידע לשותפים עסקיים שלנו,אנחנו מייצרים פרופילים כדי לשפר את השירות,אנחנו משתמשים במידע כדי לטייב נתונים של שותפים עסקיים שלנו.
למי יש גישה למידע על אודותיך?
אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו,לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות,לשותפים עסקיים שלנו, המשתמשים במידע לצרכים שלהם,לרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת,למשתמשים אחרים בשירות שאתה בא איתם במגע,לחוקרים אשר משתפים איתנו פעולה לצרכי מחקר ושיפור השירות.
האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?
אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר ושירותי ניתוח מאפייני גולשים דומים..
כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?
כשירות שמכבד את הפרטיות שלך לא נשלח לך דואר זבל חסר ערך ולא נפציץ אותך בפרסומות לא רלבנטיות. אנחנו יכולים גם להעביר את המידע לצדדים שלישיים שישלחו הודעות. תמיד ניתן לבקשה הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אם המידע הועבר לאחרים, ההסרה תחול גם עליהם.
כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?
נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. במקרה שלנו, החוק אינו מחייב אותנו לדווח על אירועי אבטחת מידע, ולכן אנחנו לא מדווחים על אירועים אפילו אם נגנב כל מאגר המידע שלנו.
מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל לצור עמו קשר?
אנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת החוק, לכן יש לנו בארגון קצין פרטיות, גלעד המאירי. תוכל לצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת gilad@hameiri.com. קצין הפרטיות שלנו יקבל את התלונה ולא מחויב לדווח לכם על דבר.
האם אנחנו משתמשים בעוגיות?
עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, השירות משתמש בעוגיות כדי לאפשר לך להתחבר. אנחנו מאפשרים גם כן לאחרים להשתמש בעוגיות בשירות. העוגיות ישמשו גם בשירות וגם מחוצה לו.

מדיניות פרטיות זו נוצרה על ידי מחולל מדיניות הפרטיות של יהונתן קלינגר באתר http://privacypolicy.co.il
כל הזכויות שמורות 2018, יהונתן קלינגר. מדיניות פרטיות זו נוצרה ללא כל אחריות לטיבה ועל בסיס אוטומטי.

דילוג לתוכן